Ludovika fényáteresztő függöny mályva C29
8.400 Ft/ m
Csak a készlet erejéig kapható!
Leírás
Ludovika fényáteresztő függöny mályva C29 magas, lángálló, batiszt függöny, hosszában vékony színes csíkokkal.
A függöny egy áttetsző, szép szövésű fehér anyag, melyet az egyenletessége tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Az anyag 43%-ban újrahasznosított anyagból készült.
Ludovika fényáteresztő függöny mályva C29 300 cm magas
Raport méret:
Lánc: 0 cm
Vetülék: 0 cm
Mosható és vasalható, fehéríteni tilos, vegytisztítás és szárítógépben szárítás nem javasolt.
Függöny jellemzői:
Mosás után 0% a méretcsökkenés vízszintesen és 0,5% függőlegesen.
Vasalás a színoldalon
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
A rajzolt figurák kedves és mosolygós hangulata betölti a teljes szobát.
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | mályva |
| Összetétel | 57% PES, 43% rPET |
| Méret | 300 cm |
| Minta | csíkos |
| Díszítés módja | nyomott |
| Súly | 71,4 g/m2 |
| Felhasználási javaslat | függöny |










