Alice fényáteresztő függöny bézs C04 300 cm
6.300 Ft/ m
Leírás
Alice fényáteresztő függöny bézs C04 300 cm magas, csíkos dreher sable anyag. Az anyag csíkos hatását a szövési mód adja. Az alján ólomzsinór fut végig, így lesz teljes a megjelenés eleganciája.
Alice fényáteresztő függöny bézs 300 cm magas
Raport méret:
Lánc:
Vetülék:
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | bézs |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 300 cm |
| Minta | csíkos |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 80 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |









