Carmen teflonos asztalterítő abrosz
6.900 Ft/ m
Leírás
Carmen teflonos asztalterítő abrosz 100% PES anyagból készült. A felülete puha tapintású, szép esésű apró mintás anyag. Vendéglátóhelyekhez is megfelelő minőségű.
Asztalterítőnek megfelelő minőségű anyag, és nemcsak a teflonossága és az anyag minősége miatt alkalmas terítőnek ez a gyönyörű szép anyag, hanem a 150 cm-es mérete miatt is.
12 színben gyártják. A fehér színt tartjuk készleten. Ha valamelyik színt szeretné kiválasztani, kérjük vegyék fel velünk a kapcsolatot. (fehér, vaj, drapp, caffe-latte, fahéj, wenge, oliva, narancs, padlizsán, türkiz, ezüst, antracit)
Carmen teflonos asztalterítő abrosz 150 cm széles
-
- Asztalterítő és abrosz
- 150 cm széles. (függöny esetén magas)
- Súlya: 193 g/m2
- 100% PES
- HORECA-ban is ajánlott
- Mintája: Elszórt minta
- Mintaismétlődés: 2-3 cm
- Mosható, vasalható – alacsony hőfokon a színéről, nem fehéríthető, nem szárítható dobos szárítógépben, nem tisztítható.
- Mosás után kb. 0,50 % a méretcsökkenés
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | 01 fehér |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 150 cm |
| Mintairány | elforgatható |
| Díszítés módja | martatott |
| Súly | 195 g/m2 |
| Felhasználási javaslat | asztalterítő, függöny |







