Charlotte fényáteresztő függöny caffe latte 300 C06
8.000 Ft/ m
Leírás
Charlotte fényáteresztő függöny caffe latte színű krepp voile. Mintázat nélküli, tehát a szövés homogén felülete adja a gyönyörűen egységes kinézetét.
A függöny egy közepesen áttetsző egyenletes szövésű caffe latte anyag, melyet az egyenletessége tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Charlotte fényáteresztő függöny caffe latte 300cm magas
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | caffe latte |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 300 cm |
| Minta | minta nélküli |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 59,5 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |










