Charlotte fényáteresztő függöny platina 300 C42 krepp voile
8.000 Ft/ m
Leírás
Charlotte fényáteresztő függöny platina 300 C42 krepp voile Mintázata a voile gyönyörű egyenletes szövése. Nagyon szép homogén, egységes felületet ad.
A függöny egy közepesen áttetsző egyenletes szövésű platina színű anyag, melyet az egyenletessége tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Charlotte fényáteresztő függöny platina C42 krepp voile 300 cm magas
Raport méret:
Lánc: – cm
Vetülék: – cm
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | platina |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 300 cm |
| Minta | minta nélküli |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 59,5 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |
Érdekelhetnek még…
-

Charlotte fényáteresztő függöny caffe latte 300 C06
8.000 Ft/ m Kosárba teszem -

Charlotte fényáteresztő függöny fehér 300 C01
8.000 Ft/ m Kosárba teszem -

Charlotte fényáteresztő függöny ezüst 300 C43 krepp voile
8.000 Ft/ m Kosárba teszem -

Charlotte fényáteresztő függöny púder 300 C28 krepp voile
8.000 Ft/ m Kosárba teszem










