Diőtörő piros pamutvászon karácsony
3.700 Ft/ m
Leírás
Diőtörő piros pamutvászon karácsony, ahol az alap piros és a diőtörőfigurák különböző formákban mosolyognak ránk róla. Amikor a diőtörőre gondolunk, akkor pontosan ezek a rajzolt figurák jutnak az eszünkbe. A katonásan álló alakok között levelek, indák, és kisebb magyal ágak, csillagok kötik össze az alakokat mintává. Karácsony hangulata a javából!
A 145 cm-es szélességű anyag, és teljes mértékben természetes szálból készült, mert 100% pamut.
Karácsonyi mézeskalács pamutvászon bordó – felhasználása
-
-
- Asztalterítő
- Díszpárnák huzata a meglévő bútorokhoz
- Meglévő bútorok védőhuzat készítés
- Dekorfüggöny
- Sötétítő függöny
- Roló
- Ruha
- Gyerekruha
-
Karácsonyi mézeskalács mintás gyerekfüggöny anyag – tulajdonságai
-
-
- Mosható 40 fokon, vasalható közepes hőmérsékleten, tisztítható, nem szárítható, nem fehéríthető
- 145 cm széles
- Anyaga: 100% pamut
- Martindale: 11.000
- Súlya: 110 g/m2
- Minta ismétlődés szélesség:
- Minta ismétlődés magasság:
- Minta színe: zöld, sárga, színes
- Háttér színe: piros
- Nem UV álló
- Nem vízlepergető
- Azonosító:
- Öko-tex Standard II.
-
További műszaki jellemzők
- Szín tartósság a fénnyel szemben: 5, valamint a szín megtartása dörzsöléssel szemben: szárazon: 4 és nedvesen 3/4
- A szín megtartása mosás után: 30°-on 4/5
- A színárnyalatok gyártásonként kissé eltérhetnek
- Nem vállalunk garanciát a nem megfelelő használatból, vegyszeres tisztításból vagy további impregnálásból eredő károkra.
- A vizsgálatokat különböző mintákkal végeztük, ezért az eredményeket átlagos értéknek tekintjük.
Tisztíthatóság:
További pamutvászon anyagaink között böngészhet itt:
ROKA Lakástextil – ~100% pamut anyagok, dekor függönyök
További információk
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Díszítés módja | nyomott |
| Felhasználási javaslat | asztalterítő, díszpárnák, függöny |
| Kezelési utasítás | Mosható 40 fokon, vasalható közepes hőmérsékleten, tisztítható, nem szárítható, nem fehéríthető |
| Martindale | 11000 |
| Méret | 140 cm |
| Minta | karácsonyi, mesealak |
| Mintairány | magasság irányban |
| Minta ismétlés (↑, →) | 16cm / 50cm |
| Öko-tex standard | OEKO TEX standard |
| Összetétel | 100% Pamut |
| Súly | 117 g/m² |
| Szín | piros, színes |

















