Eden fényáteresztő függöny hímzett tüll C02 310 cm
10.200 Ft/ m
Leírás
Eden fényáteresztő függöny hímzett C02 310 cm ekrü tüll. Mintázatát a függöny alsó ólomzsinóros szélétől 128 cm-es magasságig hímezték. Elágazó levelek, és az ág végén a termés, ívben hajlik hol jobb oldalra, hol a bal oldalra.
Minta iránya
A függöny vékony egyenletes szövésű ekrü színű anyag, melyet saját színével hímeztek. Az ágak felfelé illetve jobbra, balra ívelnek a függönyön. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.

Mosható, és a színe oldalról vasalható, alacsony hőfokkal. Nem fehéríthető, nem szárítható szárítógéppel, és nem tisztítható.
![]()
Eden fényáteresztő függöny hímzett C02 310 cm magas
Raport méret:
Lánc: 15 cm
Vetülék: 0 cm
Súlya: 63,0 g/m2
Azonosító: 01010080036
Színei: ekrü C02
Anyagösszetétel: 100%PE
Egy színárnyalatban készítik:
Mosás utáni méretváltozás:- 1.0% / -2,0%
Étkezőbe és konyhába egyaránt
Vitrázs függöny méretű is kapható ebből az anyagból, tehát könnyen illesztheti a nappali vagy az étkező függönyt a konyhával.
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | ekrü |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 310 cm |
| Minta | leveles |
| Díszítés módja | hímzett |
| Súly | 62 g/m2 |
| Felhasználási javaslat | függöny |












