Fényáteresztőfüggöny matt hullámos etamin 280 cm Prémium294
11.800 Ft/ m
Leírás
Fényáteresztőfüggöny matt hullámos etamin 280 cm Prémium 294 dekoratív, sűrű szövésű, természetes megjelenésű, közepesen átlátszó anyag, melynek felülete sima, és csak az alsó részén tartalmaz mintát egy széles hullámzószélű sávot. Tökéletesen ötvözi az egyszerűséget és a dekoratív díszítést. A két változatánál az alsó mintázat színei mások.
Fényáteresztőfüggöny matt hullámos etamin 280 cm Prémium294 jellemzői
| Cikkszám | 470902 |
|---|---|
| Magassága | 280 cm |
| Anyagtípus | matt, etamin |
| Szín | egyszínű fehér, fehér vagy natúr csíkkal |
| Minta | hullámvolnal vezetésű csík |
| Sötétítési szint | alacsony |
| Anyagösszetétel | 100% POLIÉSZTER |
Színei:
fehér és natúr
Mosható legfeljebb 30 Celsius-fokon óvatos mozdulatokkal, alacsony hőfokon vasalható védőkendőn keresztül, tisztítható, de nem fehéríthető, nem klórozható és nem szárítható szárítógépben.
![]()
![]()
Vitrázsok is készülnek ebből az alapanyagból
Nézze meg az ugyanilyen alapanyagból készített vitrázs függönyöket! Hímzett minták, 30 cm-es és 60 cm függönymagasságok. Válassza ki a megfelelő méretet és mintát az ablakára. Ha nem találta a webáruházban, kérje kollégáink segítségét, mert az üzletünkben még számtalan lehetőség közül választhat.
Mi az az etamin?
Az etamin (francia eredetű szó: étamine) egy laza szövésű, áttetsző textil, amelyet elsősorban függönyök, dekorációs anyagok készítésére használnak. Jellemzője a hálószerű, szellős szerkezet, ami fényáteresztő, de mégis ad egy kis takarást és olcsóbb mint a csipke.
Előnye, hogy künnyű és légies, valamint, hogy jó fényáteresztő képességű, mosogépben mosható.
Felhasználási területei
-
-
Függönyök: vitrázsfüggöny, főleg könnyed, dekoratív függönyként, vagy kávéházi függönyként
-
Lakásdekor: vitrázsok, textilbetétek, terítők
-
Kézimunka alapanyag: hímzéshez (pl. keresztszemes), mivel a szövés jól követhető
-
-
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | fehér, natúr |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 280 cm |
| Minta | hullám |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Felhasználási javaslat | függöny |
Érdekelhetnek még…
-

Lara fényáteresztő függöny bézs 300 C03
9.500 Ft/ m Kosárba teszem -

Alice fényáteresztő függöny bézs C04 300 cm
6.300 Ft/ m Kosárba teszem -

Hímzett fehér fa vitrázsfüggöny fehér C01 50 cm
6.500 Ft/ m Kosárba teszem -

Hímzett vastag etamin vitrázsfüggöny 40-70-90 cm K218
Ártartomány: 10.500 Ft - 12.700 Ft/ m Opciók választása Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki























