Gyerekfüggöny fényáteresztő munkagépes Dusty 300
9.200 Ft/ m
Leírás
Gyerekfüggöny fényáteresztő munkagépes Dusty 300 cm magas voile, áttetsző gyerek függöny, színes mintákkal. Mintázatát színes markolók, terherautók, traktorok, betonkeverők alkotják darus kocsival és lánctalpasokkal.
A függöny nagyon áttetsző egyenletes szövésű fehér anyag, melyet a nyomott minták tesznek látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
A mintának van kék színű dekorfüggöny változata is. Állítsa össze a gyerekszoba függönyeit egységesen, ebből a mintából.
Dusty munkagépes dekorvászon kék 300 cm >>
Gyerekfüggöny fényáteresztő munkagépes Dusty 300 cm magas jellemzői
Raport méret:
Lánc: 63 cm
Vetülék: 78 cm
Súlya: 53,3 g/m2
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | fehér |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 220 cm |
| Minta | színes |
| Díszítés módja | nyomott |
| Súly | 55 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |










