Hímzett fehér voile vitrázsfüggöny 45 cm
5.000 Ft/ m
Leírás
Hímzett fehér voile vitrázsfüggöny 45 cm egyneltes szövésű anyag, és az alsó hullámos rész felett egy sávban hímzett minta vezeti a szemet. Nem kell szegni, méretrevágás után használható a függöny.
Hímzett fehér voile vitrázsfüggöny 45 cm
Vitrázsfüggöny, melynek a felső szélén a vitrázsrúd átbújtatására szolgáló lyukak vannak, az alsó éle hullámos.
Raport méret:
Lánc: 15,5 cm
Vetülék:
Jellemzői
Anyaga: 100% Poliészter
Design: 11770/045/0001
Mosható, alacsony hőfokon vasalhatő, tisztítható, de nem fehéríthető és nem szárítható szárítógépben.
![]()
![]()
A vitrázsfüggöny, más néven kávéházi függöny, egy speciális típusú függöny, amelyet általában az ablak alsó részére helyeznek el. Ezen a részen a függöny megvéd a belátástól, megőrzi a magánszférát, és lehetővé teszi a természetes fény beáramlását a helyiségbe. A függöny egy rúdra van felfűzve, és általában hullámos aljú. A vitrázsfüggönyök gyakran könnyű anyagokból készülnek, mint például pamut, lenvászon, csipke vagy voile, és gyakran díszítik hímzésekkel vagy csipkebetétekkel.
Nézze meg a hasonló vitrázs függönyöket! Hímzett minták, 45 cm-es és 90 cm magasságok. Válassza ki a megfelelő méretet és mintát az ablakára. Ha nem találta a webáruházban, kérje kollégáink segítségét, mert az üzletünkben még számtalan lehetőség közül választhat.
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | fehér |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 50 cm |
| Minta | leveles |
| Díszítés módja | hímzett |
| Súly | 65 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |













