Hímzett vastag etamin vitrázsfüggöny 40-70-90 cm K218
Ártartomány: 10.500 Ft - 12.700 Ft/ m
Leírás
Hímzett vastag etamin vitrázsfüggöny 40-70-90 cm dekoratív laza szövésű egyneletes vastagabb átlátszó anyag, és a hímzés az alsó hullámos részen. Nem kell szegni, méretrevágás után használható a függöny. A minta 10 centiméterenként ismétlődik, javasoljuk, hogy a rendelését ezek alapján határozza meg.
Hímzett vastag etamin vitrázsfüggöny 40-70-90 cm K218
Vitrázsfüggöny, melynek a felső szélén a vitrázsrúd átbújtatására szolgáló lyukak vannak, az alsó éle hullámos.
Raport méret:
Lánc: 10,0 cm
Vetülék:
Jellemzői
| Cikkszám | 410303 |
|---|---|
| Magassága | 40 cm, 70 cm, 90 cm |
| Anyagtípus | matt, etamin |
| Szín | fehér |
| Minta | növény |
| Szövet – jelentés | 10 cm |
| Sötétségi szint | közepes árnyalat |
| Anyagösszetétel | 100% POLIÉSZTER |
Mosható legfeljebb 30 Celsius-fokon óvatos mozdulatokkal, alacsony hőfokon vasalható védőkendőn keresztül, tisztítható, de nem fehéríthető, nem klórozható és nem szárítható szárítógépben.
![]()
![]()
A vitrázsfüggöny, más néven kávéházi függöny, egy speciális típusú függöny, amelyet általában az ablak alsó részére helyeznek el. Ezen a részen a függöny megvéd a belátástól, megőrzi a magánszférát, és lehetővé teszi a természetes fény beáramlását a helyiségbe. A függöny egy rúdra van felfűzve, és általában hullámos aljú. A vitrázsfüggönyök gyakran könnyű anyagokból készülnek, mint például pamut, lenvászon, csipke vagy voile, és gyakran díszítik hímzésekkel vagy csipkebetétekkel.
Nézze meg a hasonló vitrázs függönyöket! Hímzett minták, 45 cm-es és 90 cm magasságok. Válassza ki a megfelelő méretet és mintát az ablakára. Ha nem találta a webáruházban, kérje kollégáink segítségét, mert az üzletünkben még számtalan lehetőség közül választhat.
Ajánljuk az azanos alapanyagból készülő 330cm-es bézs fényáteresztő függönyünket is!
Mi az az etamin?
Az etamin (francia eredetű szó: étamine) egy laza szövésű, áttetsző textil, amelyet elsősorban függönyök, dekorációs anyagok készítésére használnak. Jellemzője a hálószerű, szellős szerkezet, ami fényáteresztő, de mégis ad egy kis takarást és olcsóbb mint a csipke.
Előnye, hogy künnyű és légies, valamint, hogy jó fényáteresztő képességű, mosogépben mosható.
Felhasználási területei
-
-
Függönyök: vitrázsfüggöny, főleg könnyed, dekoratív függönyként, vagy kávéházi függönyként
-
Lakásdekor: vitrázsok, textilbetétek, terítők
-
Kézimunka alapanyag: hímzéshez (pl. keresztszemes), mivel a szövés jól követhető
-
-
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | fehér |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 40 cm, 70 cm, 90 cm |
| Minta | bordűrös, hímzett |
| Díszítés módja | hímzett |
| Felhasználási javaslat | függöny |
Érdekelhetnek még…
-

Hímzett vastag etamin vitrázsfüggöny 40-70-90 cm K218
Ártartomány: 10.500 Ft - 12.700 Ft/ m Opciók választása Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki -

Vitrázsrúd fehér 100 cm – 170 cm
550 Ft/ db Kosárba teszem -

Etamin vitrázsfüggöny 30-60 cm Premium294
Ártartomány: 6.800 Ft - 9.100 Ft/ m Opciók választása Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki -

Vitrázsfüggöny hímzéssel 30-60 cm H220
Ártartomány: 8.300 Ft - 10.650 Ft/ m Opciók választása Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki


















