Karácsonyi Elza vitrázsfüggöny 60 cm szablé
6.200 Ft/ m
Készleten
Leírás
Karácsonyi Elza vitrázsfüggöny 60 cm. Kedves faágról fenyődíszek lógnak le, ajándékdoboz, koszorú, sapka, csizma, piros-fehér nyalóka és cukorrúd. Nem kell szegni, nem kell varrni, méretre vágás után azonnal használható. Bordűrös. 60 cm magas vitrázsfüggöny.
Karácsonyi Elza vitrázsfüggöny 60 cm magas
Vitrázsfüggöny, melynek a felső szélén a vitrázsrúd átbújtatására szolgáló lyukak vannak, az alsó éle hullámos.

Raport méret:
Lánc: 32 cm
Vetülék: –

További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Karácsonyi dísz cukor-rúd
A XIX. század közepétől tudjuk, hogy „cukorrúdnak” hívják, és a karácsonyhoz kötődése, csak a század vége felé alakul ki. Először egyszerűen csak cukorból készültek a pálcák, később egészült ki pl. borsmentával. A fehér cukorrúd az íves bot formát és a piros csíkos díszítést is később a gyártás folyamatában kapta.
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | fehér |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 60 cm |
| Minta | bordűrös |
| Díszítés módja | hímzett |
| Súly | 85 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |












