Lara fényáteresztő függöny 420cm magas XL
19.000 Ft/ m
Leírás
Lara fényáteresztő függöny 420cm magas sable anyag. Minta nélküli, ólomzsinóros aljú anyag XL méretben. Ezt a magasságot csak kevés függönygyár képes készíteni, ezért érdemes tudni róla, ha nagy belmagasságú lakások függönyözéséről van szó. Három színben gyártják, ekrü, fehér és szürke. Keresse meg az Önnek legjobban megfelelő függönyt.
Lara fényáteresztő függöny 420cm magas XL jellemzői
Magasság: 420 cm a gyártott méret
Raport méret:
Lánc: 48 cm
Vetülék:
Mosható, színén alacsony hőfokon vasalható, nem fehéríthető, nem szárítható, nem vegytisztítható anyag. Egyik irányban sem megy össze, a mosás utáni méretváltozás minden irányban 0%.
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | 01 fehér, 42 világos szürke, ekrü C02 |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 420 cm |
| Minta | minta nélküli |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 87.4 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |
















