Lara fényáteresztő függöny fehér 300 C01
9.500 Ft/ m
Leírás
Lara fényáteresztő függöny fehér 300 cm magas sable anyag. Minta nélküli, ólomzsinóros aljú anyag.
Lara fényáteresztő függöny fehér 300 cm magas csíkos
Magasság: 295 cm a gyártott méret
Raport méret:
Lánc: 48 cm
Vetülék:
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | fehér |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 300 cm |
| Minta | minta nélküli |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 98 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |











