Letízia fényáteresztő függöny fehér 180-300 C01
Ártartomány: 5.550 Ft - 7.500 Ft/ m
Leírás
Letízia fényáteresztő függöny fehér 180-300 cm magas kivitelben készített fehér színű csíkos félorganza anyag. Mintázata a függöny alsó részére korlátozódik, fent teljesen homogén . A maratott csíkozás azonos csíkszélességgel, de eltérő egymástól mért távolságával adja az egységes szép kinézetét.
A függöny egy közepesen áttetsző egyenletes szövésű anyag, melyet az egyenletessége tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Letízia fényáteresztő függöny fehér 180-300 cm magas
Raport méret:
Lánc:
Vetülék:
Letízia fényáteresztő függöny 3 féle színben készül:
fehér, ekrü, caffe-latte
A további színeit a megrendelés előtt megtekintheti az üzletünkben a mintasálon:
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | fehér |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 180 cm, 300 cm |
| Minta | bordűrös |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 50,9 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |













