Liliána-V2 függöny púder C028
Ártartomány: 5.700 Ft - 8.300 Ft/ m
Leírás
Liliána-V2 függöny púder C028 180 cm és 300 cm magas fényes, fémes ezüst színű félorganza anyag. Mintázat nélküli. A szövés homogén felülete adja az egységes szép kinézetét. Eredetileg selyemből készítették.
A függöny egy közepesen áttetsző egyenletes szövésű ezüst színű anyag, melyet az egyenletessége tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének mindkét méretben.
Liliána-V2 függöny púder C028 tulajdonságai
Raport méret:
Lánc:
Vetülék:
Liliána-V2 fényáteresztő függöny 8 féle színben készül:
Liliána további színeit a megrendelés előtt megtekintheti az üzletünkben a mintasálon: fehér, ekrü, vanília, nugát, puder, jégkék, antracit, ezüst,
Liliána függönynek volt egy korábbi változata, az ott meglévő 14 szín már nem kapható, ennek a terméknek a gyártásával leállt a gyár. Az új fényáteresztő függöny kérhető égéskésleltetett kivitelben is.
A függöny kezelése
Mosható, alacsony hőfokon a színén vasalható, nem fehéríthető, szárítógépben nem szárítható, nem vegytisztítható. Mosás után nem megy össze egyik irányban sem, tehát a függőleges nyúlása és a vízsintes nyúlása is nulla. Nem tartozik a lakástextil termékleírásba, de ebből az anyagból készítenek menyesszonyi ruhát is.
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Liliána név és a szó az angol: liliom szóból ered. Női keresztnév. Névnap: július 27. (fő névnap), augusztus 11.
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | púder |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 180 cm, 300 cm |
| Minta | minta nélküli |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 50 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |







