Lurex piros-arany dekorvászon 280 cm
7.900 Ft/ m
Leírás
Lurex piros-arany dekorvászon 280 cm többségében természetes szálból készülő szövet, mert 70%-ban pamut és 25 %-ban poliészter és az 5% lurex, ami a csillogó arany szál. 280 cm széles, ünnepi megjelenésű csillogó dekor anyag. A fényképen a csillogás nem mindig látszik arany fényűnek, de a valóságban nagyon aranyos!
Az arany szálak fémesen és fényesen csillognak, fényük a rápillantás szögétől változóan hol itt, hol ott csillan meg.

Lurex piros-arany dekorvászon 280 cm széles
-
- Dekorvászon és asztali terítő, asztalközép
- 280 cm széles
- 70% CO; 25% PES; 5 % LU – arany szál.
- 185 gr/m2
- Mintája: fémszállal átszőtt csillogás
- Mosható (max 30°C-on), tisztítható, vasalható – alacsony hőfokon, nem centrifugálható, nem fehéríthető, nem szárítható dobos szárítógépben, csak függesztve.
Lurex anyag bemutatása
csillogó fémes szál, vagy az ebből készült anyag neve. Mosható és vasalható. Olyan fonalszál, amire a fémréteget párologtatva juttatják fel. A fémréteg lehet ezüst, arany, vagy alumínium is, mindegyik fénye egyedien csillog. Lurex szálakból varrt ruhák külön márkával indultak piaci útjukra. A Lurex ® ragyogást és kreativitást ad a formatervezés elősegítéséhez. Az a cél, hogy a csillogó anyagok inspirálják Önt.
További hasonló csillogó anyagok a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – lurrex függönyök
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | arany, piros |
| Összetétel | 70% Pamut – 25% Poliészter – 5% Lurex |
| Méret | 280 cm |
| Mintairány | elforgatható |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 185 g/m2 |
| Felhasználási javaslat | asztalterítő, függöny |
























