Malaga teflonos függöny és abrosz 310 cm
10.400 Ft/ m
Leírás
Malaga teflonos függöny és abrosz 300 cm 60% PES 40% Pamut anyagból készült. A felülete puha tapintású, szép esésű apró mintás vízlepergető anyag. Vendéglátóhelyekhez is megfelelő minőségű.
Asztalterítőnek megfelelő minőségű anyag, és nemcsak a teflonossága és az anyag vízlepergető minősége (WR) miatt alkalmas terítőnek ez a gyönyörű szép anyag, hanem a 310 cm-es mérete miatt is.
2 színben gyártják. fehér, ekrü
Malaga teflonos függöny és abrosz 300cm magas
-
- Függöny
- Asztalterítő és abrosz
- 310 cm széles. (függöny esetén magas)
- Vízlepergető
- Súlya:208 g/m2
- 60% PES, 40% Pamut
- HORECA-ban is ajánlott
- Mintája: Elszórt minta
- Mintaismétlődés: 15-20 cm
- Mosható, vasalható – közepes hőfokon a színéről, nem fehéríthető, nem szárítható dobos szárítógépben, nem tisztítható.
- Mosás után kb. -0,5% -1% a méretcsökkenés
Mintairány
Vetülék irányú minta, a 310 cm-es magasság irányába.

További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | 01 fehér, 02 ekrü |
| Összetétel | 60% Poliészter – 40% Pamut |
| Méret | 310 cm |
| Mintairány | magasság irányban |
| Díszítés módja | martatott |
| Súly | 210 g/m2 |
| Felhasználási javaslat | asztalterítő, függöny |
Érdekelhetnek még…
-

Granada teflonos függöny és abrosz 300 cm
9.200 Ft/ m Opciók választása Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki -

Carmen teflonos asztalterítő abrosz
6.900 Ft/ m Kosárba teszem -

Almeria teflonos asztalterítő abrosz
10.500 Ft/ m Opciók választása Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki -

Asztalterítő Edgar C801
3.300 Ft/ m Kosárba teszem
















