Mira fényáteresztő függöny ezüst C44 300
4.900 Ft/ m
Leírás
Mira fényáteresztő függöny szürke színű organza. Mintázatát a szövés adja, tehát apró szabályos szálkereszteződésekből alakul ki, egy homogén mintázat.
Mira fényáteresztő függöny ezüst 300 cm magas
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | ezüst |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 300 cm |
| Minta | minta nélküli |
| Mintairány | elforgatható |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 35 g/m2 |
| Felhasználási javaslat | függöny |











