Morava mintás vitrázsfüggöny fehér színben 45-60-90 cm
Ártartomány: 6.450 Ft - 9.200 Ft/ m
Leírás
Morava mintás vitrázsfüggöny fehér színben 45-60-90 cm egyenletes vékony fonalból szőtt voile anyag hímzett mintával. A hímzés színe is fehér. A felső szegély egyenes és szegő hímzéssel zárt, míg az aló szegély nagyobb ívű hullámmal fehéren hímezve szegett és itt látszik a mintázat. Nem kell szegni, méretrevágás után használható a függöny.

Mérete
Három magasságban gyártják: 45-60 és 90 cm.
Morava mintás vitrázsfüggöny fehér színben 45-60-90 cm méretben
Vitrázsfüggöny, melynek a felső szélén a vitrázsrúd átbújtatására szolgáló lyukak vannak, az alsó éle hullámos.
Raport méret:
Lánc: 16 cm
Vetülék:
Mosási méretváltozás: -0,5% / – 1%
Jellemzői
Anyaga: 100% Poliészter
Design: Voile
Mosható, alacsony hőfokon vasalható a színéről is, nem tisztítható, de nem fehéríthető és nem szárítható szárítógépben.
![]()
![]()
Minta elhelyezkedése
A függönynél kb 17 cm-es alsó részben.
17 cm
A vitrázsfüggöny, más néven kávéházi függöny, egy speciális típusú függöny, amelyet általában az ablak alsó részére helyeznek el. Ezen a részen a függöny megvéd a belátástól, megőrzi a magánszférát, és lehetővé teszi a természetes fény beáramlását a helyiségbe. A függöny egy rúdra van felfűzve, és általában hullámos aljú. A vitrázsfüggönyök gyakran könnyű anyagokból készülnek, mint például pamut, lenvászon, csipke vagy voile, és gyakran díszítik hímzésekkel vagy csipkebetétekkel.
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | fehér |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 45 cm, 60 cm, 90 cm |
| Minta | klasszikus |
| Díszítés módja | hímzett |
| Súly | 133 g/m2 |
| Felhasználási javaslat | függöny |















