Polina fényáteresztő függöny ekrü 300 C02
9.400 Ft/ m
Készleten
Leírás
Polina fényáteresztő függöny ekrü 300 C02 nyírt szablé. Hullámos mintázat a függöny teljes felületén, úgy hogy a hullámvonalak a 300-as magasság irányába egymással szembefordulva hullámoznak. Mintázata hullámvonal.
Mintairánya

A függöny sűrű és egyenletes szövésű ekrü anyag, melyet az egyenletessége tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Mosható, és a színe oldalról vasalható, alacsony hőfokkal. Nem fehéríthető, nem szárítható szárítógéppel, és nem tisztítható.
Polina fényáteresztő függöny ekrü 300 cm magas
Raport méret:
Lánc: 14,5 cm
Vetülék: 26,0 cm
Súlya: 65,0 g/m2
Azonosító: 01010040472
Színe: antracit
Polina függöny mintája maratva van a függöny anyagába.
Mosás utáni méretváltozás: 0% / -0,5%
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | ekrü |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 300 cm |
| Minta | leveles |
| Díszítés módja | nyírt |
| Súly | 65 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |













