Polly fényáteresztő függöny azúr 300 C37
11.500 Ft/ m
Leírás
Polly fényáteresztő függöny azúr 300 C37 nyírt szablé. Mintázata a függöny teljes felületén kb. 20 cm-es sávokban látható, az ólomzsinórozással párhuzamosan (keresztbe csíkos). A sávok 15 cm-ként következnek, színes szálakból álló, szabályosan elrendezett, pötty szerű megjelenésük egy igazán elegáns függönyt láttat.
Mintairánya
A függöny sűrű és egyenletes szövésű fehér anyag, melyet a szálak változatossága és a színek tesznek látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Mosható, és a fonák oldalról vasalható, alacsony hőfokkal. Nem fehéríthető, nem szárítható szárítógéppel, és nem tisztítható.
Polly fényáteresztő függöny azúr 300 cm magas
Raport méret:
Lánc: 0 cm
Vetülék: 0 cm
Súlya: 118,0 g/m2
Azonosító: 01010040440
Színei:
Polly függöny mintája nyírással készül.
Több színárnyalatban készítik:
C18 napsárga; C29 vadrózsa, C37 azúr
Mosás utáni méretváltozás: 0% / -0,5%
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | 01 fehér, azúr |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 300 cm |
| Minta | csíkos, pöttyös |
| Díszítés módja | nyírt |
| Súly | 117 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |













