Prima Voile fényáteresztő-függöny ekrü 180 – 325 cm
Ártartomány: 3.300 Ft - 4.750 Ft/ m
Leírás
Prima Voile fényáteresztő-függöny ekrü 180 – 325 cm voile Mintázata a voile gyönyörű egyenletes szövése. Nagyon szép homogén, egységes felületet ad.
A függöny egy közepesen áttetsző egyenletes szövésű színanyag, melyet az egyenletessége tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Prima Voile fényáteresztő-függöny ekrü 180 – 325 cm magas
Raport méret:
Lánc: – cm
Vetülék: – cm
Voile (ejtsd Voál) a francia „fátyol” szóból származik. Elragadóan könnyű és géz anyagra utal. Egy egyszerű szövésű és szabadon folyó anyag, sűrű szálszerkezettel és eleganciáva. Készítsen gyönyörű függönyöket, ruhákat, blúzokat és szoknyákat. A Voile hihetetlenül terjedelmes anyag, ha össze van szedve, és közben könnyed és légáteresztő marad. Bár kényes, a voile mosógépben mosható és felakasztva száratható.
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | ekrü |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 325 cm, 180 cm, 220 cm, 300 cm |
| Minta | minta nélküli |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 59,5 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |
Érdekelhetnek még…
-

Charlotte fényáteresztő függöny cappuccino 300 C07 krepp voile
8.000 Ft/ m Kosárba teszem -

Charlotte fényáteresztő függöny caffe latte 300 C06
8.000 Ft/ m Kosárba teszem -

Charlotte fényáteresztő függöny ezüst 300 C43 krepp voile
8.000 Ft/ m Kosárba teszem -

Charlotte fényáteresztő függöny platina 300 C42 krepp voile
8.000 Ft/ m Kosárba teszem










