Shea fényáteresztő függöny len C04 420 cm
24.600 Ft/ m
Leírás
Shea fényáteresztő függöny len 420 cm szablé. Mintázatát a függöny teljes felületén a szálak változó vastagsága adja. Mind a hosszanti, mind a keresztirányú szálaknál láthatjuk ezt szálvastagság játékot, ami a függöny összképe tekintetében úgy jelenik meg mintha finoman csíkos lenne. Ha úgy nézek rá akkor vízszintes csíkok a jellemzőbbek, ha pedig így nézek rá, akkor függőlegesek a meghatározó vonalak.
Mintairánya
A függöny közepesen sűrű és egyenletes szövésű len színű anyag, melyet a szálak változatossága tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Mosható, és a színe oldalról vasalható, alacsony hőfokkal. Nem fehéríthető, nem szárítható szárítógéppel, és nem tisztítható.
Shea fényáteresztő függöny len 420 cm magas
Raport méret:
Lánc: 0 cm
Vetülék: 0 cm
Súlya: 93,0 g/m2
Azonosító: 01010040535
Színei: len C04
Anyagösszetétel: 25 % Len, tehát negyedrészben természetes szálat tartalmaz.
Egy színárnyalatban készítik:
Mosás utáni méretváltozás:- 1.0% / -2,0%
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | natúr |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 420 cm |
| Minta | minta nélküli |
| Díszítés módja | szövéssel mintázott |
| Súly | 93 g/m2 |
| Felhasználási javaslat | függöny |












