Szinva fényáteresztő függöny batiszt
Ártartomány: 15.200 Ft - 16.200 Ft/ m
Leírás
Szinva fényáteresztő függöny batiszt 200 és 280 cm magas változatban készül, batiszt függöny, mintája falevél. A minta két sorban ismétlődik az alsó 80 és 140 cm-es tartományban.
A függöny fehér színekben készül, egy áttetsző, szép szövésű fehér anyag, melyet az egyenletessége tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Szinva fényáteresztő függöny batiszt jellemzői
Az anyag 100%-ban poliészterből készült. 100%PE
Raport méret:
Lánc: 166,0 cm
Vetülék: 39 cm
Súly: 106 g/m2
Magasság: 200 cm
Magasság2: 280 cm
Mosás után -0,5 % a méretcsökkenés vízszintesen és- 1% függőlegesen.
Vasalás a színoldalon
Mosható és vasalható, fehéríteni tilos, vegytisztítás és szárítógépben szárítás nem javasolt.
Minta elhelyezkedése
200 cm magasságnál
79 cm
280 cm magasságnál
138 cm
Étkezőbe és konyhába egyaránt
Vitrázs függöny méretű is kapható ebből az anyagból, tehát könnyen illesztheti a nappali vagy az étkező függönyt a konyhával.
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | 01 fehér |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 200 cm, 280 cm |
| Minta | leveles |
| Díszítés módja | hímzett |
| Súly | 102,7g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |










