Szumida fényáteresztő függöny elefántcsont C01.4 210-290 cm
Ártartomány: 12.500 Ft - 16.200 Ft/ m
Leírás
Szumida fényáteresztő függöny elefántcsont C01.4 210-290 cm magasságban gyártják. Az elefáncsont színű hímzett batiiszt függöny anyag egy áttetsző, szép szövésű anyag, melyen hímeztt virágok jelennek meg, a hullámos alsó szélén pedig nagyobb méretben és teljesen összefüggő sávot alkotva. A teljes függönymagasságban egyenletesen elosztott minták, szépen díszített függönyt adnak végeredményül. A virágot fehér sziromlevelekkel, taupe középpel ábrázolják, szára és levelei nincsenek. Az alján hullámosan szegett a szél. a felső végén pedig az utolsó 10cm-ben nincs minta.
Szumida fényáteresztő függöny elefántcsont C01.4 210-290 cm magas
Függöny jellemzői:
Mosás után 0% a méretváltozás vízszintesen és -0,5% függőlegesen (tehát csökkenés).
Minta ismétlődés :
lánc irány 0 cm
vetülék: 16 cm
Mosható és vasalható, fehéríteni tilos, vegytisztítás és szárítógépben szárítás nem javasolt. Vasalás a színoldalon. Vasalás a színéről.
Szumida név bemutatása
A Szumida a japán főváros, Tokió folyója. A folyó valójában egy ága az Arakava folyónak, és a Tokiói-öbölnél éri el az óceánt. További mellékfolyói a Kanda és a Sakudzsii folyók. Ünneplik is őket, és ilyenkor színes úszó halakat dobnak a víz tetejére és ezel díszítik fel.
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | elefántcsont |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 200 cm, 290 cm |
| Minta | virág |
| Díszítés módja | hímzett |
| Súly | 70 g/m2 |
| Felhasználási javaslat | függöny |











