Tappancsok pamutvászon
2.400 Ft/ m
Leírás
Tappancsok pamutvászon világos alapon színes tappancsok, olyan gyereklábnyomok, melyek különböző színes festékbe léptek. Kevés kedvesebb és aranyosabb dolog van, mint egy gyermektalp, egy gyermeki láb nyoma a homokban, a tengerparton. Ebből a lábnyomból jut a vásznon nekünk öt különböző szín, mely sok-sok irányba indul.
A 140 cm-es szélességű anyag, és teljes mértékben természetes szálból készült, mert 100% pamut.
Tappancsok pamutvászon – felhasználása
-
-
- Asztalterítő
- Díszpárnák huzata a meglévő bútorokhoz
- Meglévő bútorok védőhuzat készítés
- Dekorfüggöny
- Sötétítő függöny
- Roló
- Ruha
- Gyerekruha
-
Tappancsok színes gyerekfüggöny anyag – tulajdonságai
-
-
-
- Mosható 40 fokon, vasalható közepes hőmérsékleten, tisztítható, nem szárítható, nem fehéríthető
- 140 cm széles
- Anyaga: 100% pamut
- Martindale: 11.000
- Súlya: 110 g/m2
- Minta ismétlődés szélesség:
- Minta ismétlődés magasság:
- Minta színe: színes
- Háttér színe: fehér
- Nem UV álló
- Nem vízlepergető
- Azonosító: LGC479003
- Öko-tex Standard II.
-
-
További műszaki jellemzők
- Szín tartósság a fénnyel szemben (1-6): 5,
- valamint a szín megtartása dörzsöléssel szemben: szárazon(1-5): 4 és nedvesen 3/4
- A szín megtartása mosás után(1-5): 30°-on 4/5
- A színárnyalatok gyártásonként kissé eltérhetnek
- Nem vállalunk garanciát a nem megfelelő használatból, vegyszeres tisztításból vagy további impregnálásból eredő károkra.
- A vizsgálatokat különböző mintákkal végeztük, ezért az eredményeket átlagos értéknek tekintjük.
Tisztíthatóság:
További pamutvászon anyagaink között böngészhet itt:
ROKA Lakástextil – ~100% pamut anyagok, dekor függönyök
További információk
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Martindale | 11000 |
| Méret | 140 cm |
| Minta | kicsi |
| Minta ismétlés (↑, →) | 10cm / 9cm |
| Öko-tex standard | OEKO TEX standard |
| Súly | 117 g/m² |
| Szín | színes |
| Összetétel | 100% Pamut |
| Díszítés módja | nyomott |


















