Zelia fényáteresztő függöny elefántcsont C01.4 280cm szablé
21.300 Ft/ m
Leírás
Zelia fényáteresztő függöny elefántcsont C01.4 280cm szablé. Leveles mintázat szinte a függöny teljes felületén, úgy hogy a szárak és a levelek a 280-as magasság irányába egymást támogatva hullámoznak. Mintázata leveles virágerdő melynek kontúr vonalait fehérrel hímezték, és 270 cm-es magasságig ér.
Mintairánya

A függöny sűrű és egyenletes szövésű ekrü anyag, melyet az egyenletessége tesz látványossá. Az alján ólomzsinór ad tartást a megjelenésének.
Mosható, és a színe oldalról vasalható, alacsony hőfokkal és nem gőzölhető. Nem fehéríthető, nem szárítható szárítógéppel, és nem tisztítható.
![]()
Zelia fényáteresztő függöny elefántcsont C01.4 280cm magas
Raport méret:
Lánc: 17,0 cm
Vetülék: 0,0 cm
Súlya: 123,0 g/m2
Azonosító: 01010040541
Színe: elefáncsont: C01.4
Zelia függöny mintája maratva van a függöny anyagába.
Mosás utáni méretváltozás: -1% / -2%
További hasonló fényáteresztő függöny a kínálatunkból:
ROKA Lakástextil – fényáteresztő függöny
Hogyan gondolkodtak régen a függönyről, és miként írták le – olvassa el a Pallas Nagy Lexikonában a függöny kulcsszót.
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Szín | elefántcsont |
| Összetétel | 100% Poliészter |
| Méret | 280 cm |
| Minta | leveles |
| Díszítés módja | hímzett |
| Súly | 125 g/m² |
| Felhasználási javaslat | függöny |











